Power BI Danışmanlığı Hizmetinin İşletmenize Katacağı 5 Değer

01 Aralık 2022

Günümüzde hemen hemen her sektörde firmalar arasında rekabet yaşanmaktadır. Yaşanan bu rekabet yoğunluğunda verilerin önemi giderek artar. Verileri anlayabilen ve etkili bir şekilde kullanabilen işletmeler, işinde başarılı olarak rakiplerinin önüne geçme şansını elde eder. Verileri işlemek için kullanılan en iyi araçların başında Microsoft Power BI gelir. Bu durumda işletmeler Power BI danışmanlığı alarak, verileri yönetmenin en doğru yolunu öğrenmeye çalışır.

Power BI danışmanlığı, işletmelerin iş süreçlerinin iyileştirilmesi ve geliştirilmesi için mutlaka alınması gereken bir hizmettir. Bu yazımızda sizler için “Power BI Danışmalığı Hizmetinin İşletmenize Katacağı 5 Değer” hakkında merak edilenleri paylaşacağız.

 

1- Şirketinizin Karar Alma Süreçlerine Katkı Sağlar

 

Bir Power BI danışmanı ile çalışmak, şirketinizin karar alma süreçlerine büyük ölçüde katkı sağlar. Ekiplerin tamamını eğitmek yerine Power BI danışmanlığı hizmeti alarak daha hızlı ve kolay bir şekilde çözümlere ulaşabilirsiniz. Danışmanlar farklı ekiplerle ve işletmelerle çalıştığı için veri yönetimi konusunda yeterli deneyime sahip kişilerdir. İşletmenizde verilerinizi nasıl kullanacağınız ve nasıl uygulayacağınız hakkında detaylı bilgi sağlayarak doğru karara kısa bir sürede ulaşmanızı sağlarlar.

 

2- Tüm Raporlarınıza Tek Bir Kaynaktan Erişebilirsiniz

 

Microsoft Power BI uygulaması sayesinde önceden oluşturduğunuz tüm raporlarınıza tek bir kaynaktan erişebilirsiniz. Power BI danışmanlığı ile raporlarınızı nasıl oluşturabileceğiniz ve sonrasında nasıl kullanabileceğiniz hakkında yeterli bilgiye sahip olabilirsiniz.

 

3- Verilerinizi Gerçek Zamanlı Olarak Analiz Edebilirsiniz

 

Power BI danışmanlığı ile verilerinizi istediğiniz zaman analiz edebilirsiniz. Sadece istediğiniz veri gruplarını analiz ederek hızlı sonuçlara ulaşabilirsiniz. Gerçek zamanlı olarak analiz sonuçlarını izleyebilir, raporlar oluşturabilir ve harekete geçebilirsiniz.

 

4- Karmaşık Verileri Anlaşılır Hale Getirebilirsiniz

 

Power BI, Excel uygulaması ile birçok açıdan benzerdir. Bu nedenle işletmelerin gerekli eğitimi almadan verileri anlaması zor olabilir. Verileri anlaşılır hale getirmek ve kritik analizler yapabilmek için Power BI danışmanlık hizmetinden yararlanabilirsiniz.

 

5- Tüm Verilerinize İstediğiniz Yerden Erişebilirsiniz

 

Power BI danışmanlığı ile edineceğiniz uygulamalar sayesinde tüm verilerinize istediğiniz yerden erişim sağlayabilirsiniz. Masaüstü uygulaması, buluttan web hizmeti ve mobil uygulama seçeneklerinden istediğinizi kullanabilirsiniz.

 

Bonus: İhtiyaç Duyduğunuz Danışmanlık Hizmetleri 2000 Bilgisayar’da!

 

2000 Bilgisayar, iş zekâsı ve etkili veri kullanımı hakkında işletmeleri bilgilendirmek ve faaliyetlerini yürütmek amacıyla danışmanlık hizmetleri sağlar. Dijital dünyada ihtiyaç duyabileceğiniz birçok danışmanlık hizmetine 2000 Bilgisayar ile kolayca ulaşabilirsiniz. Alanında uzman kişiler tarafından profesyonel hizmetler alarak işinizdeki başarınızı artırabilirsiniz. En yenilikçi teknolojilerle sağladığımız hizmetler ile en karmaşık sorunlarınızı bile çözebilir ve hep daha iyi sonuçlar elde edebilirsiniz. Tüm danışmanlık hizmetlerimizden yararlanmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

2000 Bilgisayar olarak yazılım alanında yıllardır edindiğimiz tecrübelerle profesyonel hizmetler sunuyoruz. Yazılım, iş zekâsı ve raporlama alanlarında, birbiriyle bağlantılı olan işleri tek elden ve en iyi şekilde müşterilerimize ulaştırmak için çalışıyoruz. Microsoft Power BI ile ticari yazılım kullanan firmalara/çalışanlara daha detaylı veri analizi yapabilmeleri için grafik raporlar hazırlıyoruz. Microsoft’un bulut tabanlı platformu ile hazırladığımız raporların bilgisayar, tablet, telefon gibi cihazlardan hızlı ve kolay bir şekilde ulaşılabilir olmasını sağlıyoruz. Siz de işinizi büyütmek ve daha yukarıya taşımak istiyorsanız; en yenilikçi teknolojilerle sunduğumuz hizmetlere sahip olmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

2000 Bilgisayar ekibi olarak, bu yazımızda sizlere Power BI Danışmanlığı Hizmetinin İşletmenize Katacağı 5 Değer Konusu hakkında detaylı bilgiler vermeye çalıştık. Daha fazlası hakkında bilgi sahibi olmak için diğer içeriklerimize göz atabilirsiniz.